Workshop: Jak rozvíjet klíčové kompetence prostřednictvím herních karet (Plzeň)

Termín konání
22.04.2020
15:00 - 18:00

Místo konání
SPŠ stavební Plzeň (Chodské nám. 2, 301 00 Plzeň 3)

Odkaz na stránku události:
https://skolamujprojekt.cz/portfolio/workshop-jak-rozvijet-klicove-kompetence-prostrednictvim-hernich-karet-22-4-2020-plzen/

Chcete udělat první krok pro systematičtější a podrobnější práci s oblastí klíčových kompetencí ve Vaší škole? Přihlaste se na náš workshop. Získáte základní přehled o všech kompetencích i sadu herních karet pro rozvoj sociální a personální kompetence.
Pokud hledáte konkrétní pomůcku pro rozvoj osobnostních a sociálních kompetencí žáků, připravili jsme pro Vás tento tříhodinový workshop s názvem „První KRoK v rozvoji klíčových kompetencí.

Z tříhodinového programu si odnesete:

základní informace o klíčových kompetencích a o tom, jak je můžete rozvíjet ve výuce
konkrétní zkušenost s tím, jak můžete ve výuce pracovat s kartami KRoK – Karty pro rozvoj klíčových kompetencí (během workshopu si přímo vyzkoušíte několik aktivit s kartami)
další tipy a návody na práci s klíčovými kompetencemi ve výuce
jednu sadu karet KRoK (v případě zájmu můžete na místě dokoupit další)
Workshop je vhodný pro pedagogy 1. i 2. stupně základních škol, pro pedagogy středních škol i rodiče, kteří by s kartami chtěli pracovat doma.

Workshop se uskuteční ve středu 22. dubna 2020 od 15 do 18 hodin v Plzni v prostorách SPŠ stavební Plzeň (Chodské nám. 2, 301 00 Plzeň 3)

Cena: 900 korun (v ceně je zahrnuto občerstvení i sada karet KRoK, kterou si z workshopu odnesete) Pokud se z účasti na workshopu omluvíte týden předem a méně, vrátíme vám polovinu z této částky, pokud se nezúčastníte bez předchozí omluvy zaplacenou částku již nevracíme).

Přihlašovat se na workshop můžete zde:
bit.ly/SMP_Prvni_krok_Plzen

Přihlašování je otevřené do 10. dubna 2020, po přihlášení Vám zašleme fakturu k proplacení.

nahrávám mapu....

Typ akce: Workshop