Konference Asistent pedagoga v aktuálních otázkách a odpovědích

Termín konání
03.11.2022
9:00 - 15:00

Odkaz na stránku události:
https://www.pasparta.cz/asistent-pedagoga-v-aktualnich-otazkach-a-odpovedich/

Dnešní doba staví všechny asistenty pedagoga, učitele i rodiče před nelehké úkoly. Jedním z nich je např. potřeba podpořit celkovou psychickou odolnost dětí. Jak ale postupovat? Jak v konkrétních stresových situacích jednat? Přesně na tyto otázky se zaměří první příspěvek naší tradiční konference, který se zaměřuje na téma resilience.

I další přednášky vám pomohou čelit současným výzvám! Podíváme se na téma vzdělávání žáků s odlišným mateřským jazykem. Další příspěvek se bude věnovat úloze asistenta pedagoga při práci s dětmi s ADHD a nezapomeneme ani na asistenty pedagoga jako takové – povíme si o významu psychohygieny.

Během odpoledních workshopů se budeme formou praktických příkladů věnovat úloze asistenta pedagoga v hodinách tělesné výchovy a při volnočasových aktivitách, podrobněji se podíváme na téma zvládání krizových situací ve škole, nebo se seznámíte s možnostmi podpory psychické pohody žáků.

Srdečně vás zveme na podzimní konferenci Asistent pedagoga v aktuálních otázkách a odpovědích. Akci plnou na praxi zaměřených příspěvků, která je určena pro asistenty pedagoga, pedagogy ZŠ a SŠ, vedení škol, školní psychology, výchovné poradce i další zájemce.

Více info na webu nebo na seminare@pasparta.cz.

mapa není k dispozici

Typ akce: Konference