Škola Můj Projekt: Jak rozvíjet klíčové kompetence pomocí herních karet (16.1.2020, Praha)

Termín konání
16.01.2020
15:00 - 18:00

Místo konání
Pražské kreativní centrum (Staroměstské nám. 4/1, Praha 1)

Odkaz na stránku události:
https://skolamujprojekt.cz/portfolio/workshop-jak-rozvijet-klicove-kompetence-prostrednictvim-hernich-karet-16-1-2020-praha/

Chcete udělat první krok pro systematičtější a podrobnější práci s oblastí klíčových kompetencí ve Vaší škole? Přihlaste se na náš workshop. Získáte základní přehled o všech kompetencích i sadu herních karet pro rozvoj sociální a personální kompetence.

Pokud hledáte konkrétní pomůcku pro rozvoj osobnostních a sociálních kompetencí žáků, připravili jsme pro Vás tento tříhodinový workshop s názvem “První KRoK v rozvoji klíčových kompetencí.

Z tříhodinového programu si odnesete:

– základní informace o klíčových kompetencích a o tom, jak je můžete rozvíjet ve výuce

– konkrétní zkušenost s tím, jak můžete ve výuce pracovat s kartami KRoK – Karty pro rozvoj klíčových kompetencí (během workshopu si přímo vyzkoušíte několik aktivit s kartami)

– další tipy a návody na práci s klíčovými kompetencemi ve výuce

– jednu sadu karet KRoK (v případě zájmu můžete na místě dokoupit další)

Workshop je vhodný pro pedagogy 1. i 2. stupně základních škol, pro pedagogy středních škol i rodiče, kteří by s kartami chtěli pracovat doma.

Workshop se uskuteční ve čtvrtek 16. ledna 2020 od 15 do 18 hodin v Praze v Pražském kreativním centru v prostorách Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy (dům U Minuty, Staroměstské náměstí 4)

Cena: 900 korun (v ceně je zahrnuto občerstvení i sada karet KRoK, kterou si z workshopu odnesete).
Pokud se z účasti na workshopu omluvíte týden předem a méně, vrátíme vám polovinu z této částky, pokud se nezúčastníte bez předchozí omluvy zaplacenou částku již nevracíme.

Přihlašovat se na workshop můžete zde:
http://bit.ly/Chci_Na_Prvni_KRoK

Přihlašování je otevřené do 10. ledna 2020, po přihlášení Vám zašleme fakturu k proplacení.

nahrávám mapu....

Typ akce: Workshop