Konference Zahrada hrou

Termín konání
01.02.2018
9:00 - 16:00

Místo konání
Divadlo Archa (Na Poříčí 26, Praha 1)

Odkaz na stránku události:
https://www.nadace-promeny.cz/cz/novinky/497_zveme-na-konferenci-zahrada-hrou.html

Nadace Proměny Karla Komárka pořádá konferenci o školních zahradách, které baví i vzdělávají děti, pomáhají pedagogům v práci, jsou oblíbené mezi rodiči a zároveň jsou důležitým místem komunitního dění a setkávání.

Akce je určená pro pedagogy, ředitele a další pracovníky škol, rodiče, zástupce samosprávy, architekty i všechny další zájemce o tvorbu prostředí pro děti nebo komunitní projekty.

Přijďte načerpat inspiraci, dozvědět se, co dnešním dětem chybí, jak významně mohou školní zahrady tyto nedostatky kompenzovat a jak vytvořit zahradu přesně na míru konkrétní škole. Na programu konference bude i aktuální grantová výzva Zahrada hrou.

kontakt:
Petra Hrubošová / +420 225 010 276 / +420 775 654 314 / petra.hrubosova@nadace-promeny.cz

Nadace Proměny Karla Komárka je soukromá nezisková organizace, která se od roku 2006 zasazuje o rozvoj prostředí měst v České republice a širší povědomí o významu architektury, krajinné tvorby a kvalitního prostředí pro život. Nadace poskytuje granty, konzultace i odbornou podporu projektům zaměřeným na veřejný prostor a školní zahrady. Věnuje se také souvisejícímu vzdělávání dětí a dospělých.

nahrávám mapu....

Typ akce: Konference