Konference UČENÍ PRO ŽIVOT. “Co to znamená (se) učit?”

Termín konání
21.09.2017 - 22.09.2017
Celý den

Místo konání
BENEDIKTINSKÝ KLÁŠTER V BROUMOVĚ (Klášterní 1, 550 01 Broumov)

Odkaz na stránku události:
http://konference-broumov.webnode.cz/

Její hlavní téma zní “Co to znamená (se) učit?”. Smyslem konference je setkání odborníků, pedagogů, rodičů a dalších, které téma zajímá a společně se na tuto otázku podívat z nejrůznějších úhlů pohledů. Proto i motto konference zní “Rozsviťte své myšlenky”.

Po oba dny vystoupí řada zajímavých lektorů a pedagogů se svými příspěvky. Těšit se můžete nejen na přednášky, panelové diskuze a workshopy, ale také na kulturní doprovodný program, občerstvení z regionálních surovin a večerní zábavu, kde si budou moci účastníci při dobrém jídle vyměňovat své poznatky z prvního dne konference. Pro zájemce bude připravena i večerní prohlídka kláštera, kde budou mít návštěvníci možnost načerpat informace o místní historii a inspiraci na školní výlet.

Účast na konferenci je zdarma a účastnit se může každý, kdo má zájem o téma vzdělávání. Přihlašování potrvá do naplnění kapacity, nejdéle však do 10. září 2017.

Sledujte naše webové stránky www.konference-broumov.webnode.cz, kde najdete podrobné informace o konferenci a kde vás budeme informovat o případných změnách v programu a dopravní dostupnosti.

Těšíme se na vás a na to, až to v září zazáří. 🙂

nahrávám mapu....

Typ akce: Konference