DYSKORUNKA 2019

Termín konání
28.11.2019
9:00 - 16:30

Místo konání
Karlínské spektrum – DDM hl. m. Prahy (Karlínské náměstí 7, Praha 8)

Odkaz na stránku události:
http://www.dyscentrum.org/dyskorunka

DYSKORUNKA je tradičně věnována žákům se specifickými poruchami učení a chování. Učitelé i rodiče zde naleznou inspiraci pro každodenní práci i pro zábavné učení se žáky všech věkových kategorií, bez ohledu na jejich speciální potřeby.

Výstava se každoročně zaměřuje na prezentaci a prodej publikací, pomůcek a počítačových programů pro předškolní přípravu, pro výuku na 1. a 2. stupni základních škol i pro střední školy.

Součástí celé akce je rovněž odborná konference akreditovaná MŠMT ČR věnovaná vzdělávání dětí, žáků a studentů se specifickými poruchami učení. V průběhu přednášek, seminářů a dílen budou představeny aktuální trendy ve vzdělávání, nově vzniklé metody, pomůcky, pracovní listy i učebnice pro uvedenou cílovou skupinu. Konference bude zahájena slavnostním křtem pu-blikací se související tematikou za přítomnosti autorů.

Celá akce je určena odborné i laické veřejnosti. Prosíme, sledujte webové stránky – www.dyscentrum.org, kde budou průběžně zveřejňovány další informace v záložce DYSKORUNKA.

Konferenční poplatek – 450,- Kč (300,- pro studenty do 26 let po předložení studijního průkazu).

Vstup na prodejní výstavu je zdarma.

nahrávám mapu....

Typ akce: Konference