Předkonferenční program IAEVG

Termín konání
09.09.2019 - 10.09.2019
Celý den

Místo konání
Brno (Bude upřesněno - Brno, Brno)

Odkaz na stránku události:
https://iaevg.com/

Konference IAEVG se historicky poprvé uskuteční v Brně (předkonferenční program, 9.-10.9.2019)a v Bratislavě (hlavní část konference, 11.-13.9.2019). Konference je spolupořádána slovenským Združenim pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry společně s Euroguidance Slovensko a s českými partnery: se Sdružením pro kariérové poradenství a kariérový rozvoj, s Ústavem pedagogických věd Masarykovy univerzity v Brně a s Centrem Euroguidance Česká republika.

BRNO – Předkonferenční program

9.9.2019 budou mít účastníci možnost navštívit vybrané brněnské instituce poskytující kariérové poradenství a diskutovat s nimi jejich aktivity.

10.9.2019 se uskuteční tzv. Globální sympozium IAEVG – International Association for Educational and Vocational Guidance (https://iaevg.com/)

BRATISLAVA – Konference IAEVG, budova Ekonomické univerzity v Bratislavě

11.-13.9.2019 se uskuteční hlavní část konference s přednáškami v plénu, sekcích a workshopech.

Konference IAEVG jsou prestižní a mají dlouholetou tradici. IAEVG – Mezinárodní asociace pro studijní a profesní poradenství – je nejstarší a největší mezinárodní asociací kariérového poradenství. Má téměř 16 000 členů (institucionálních a individuálních) z 36 zemí. Na konferenci se počítá s 350 účastníky z celého světa, mezi nimiž budou významné osobnosti, kteří se zabývají teoriemi a výzkumem kariérového poradenství, kariérový poradci a tvůrci politik v oblasti kariérového poradenství a sociální inkluze z celého světa.

V programu jsou i menší sekce, do kterých můžete přihlásit svůj příspěvek. Učiňte tak nejlépe do 15. dubna 2019.

 

Více informací naleznete na webové stránce: www.iaevgconference2019.sk (stránka je k dispozici také ve slovenštině).

nahrávám mapu....

Typ akce: Konference