8. ročník Soutěžní přehlídky DOMINO

Termín konání
28.10.2018 - 31.01.2019
Celý den

Místo konání
NIDV (Senovážné náměstí 25, Praha 1 )

Odkaz na stránku události:
http://domino.nidv.cz/

Příloha:
stáhnout přílohu

DOMINO: INSPIRUJTE SE – ZAPOJTE SE – VYHRAJTE!
Přihlašování do soutěže DOMINO od 28. 10. 2018 do 31. 1. 2019
Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) nabízí v těchto dnech v souvislosti s naplňováním Strategie digitálního vzdělávání do roku 2020 všem pedagogickým pracovníkům mateřských, základních i středních škol působících na českých školách příležitost zapojit se do celostátní soutěže DOMINO.
Načerpejte inspiraci v unikátní databázi více než 1000 metodik práce s digitálními technologiemi ve výuce včetně výukových objektů, které jsou recenzovány a posouzeny z hlediska praxe. Animace, simulace, pracovní listy, prezentace, aplety, odkazy, cvičení, webové nástroje a mnoho dalšího. Všechny tyto objekty, které jsou zpřístupněny pod licencí Creative Commons, mohou být upravovány a využity pro potřeby výuky – stačí stáhnout a přímo využít v hodinách.
Zapojit se lze jednoduše po registraci a přihlášení pouhým vložení výukového objektu a to ve čtyřech kategoriích. V březnu 2019 se uskuteční zveřejnění finalistů soutěže, kteří budou následně pozváni do finálového kola, kde formou panelové diskuze proběhne vlastní prezentace soutěžních objektů před publikem.
Předat hodnotné ceny a vyjádřit svou podporu pedagogickým pracovníkům přichází pravidelně na slavnostní finálové kolo přední zástupci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Kromě putovní ceny DOMINO 2018 od akademického malíře Františka Janáka pro absolutního vítěze jsou dále přichystány např. dvoudenní pobyt v Krkonoších, vzdělávací programy pro jednotlivce i pro celý pedagogický sbor školy a další hodnotné ceny poskytnuté sponzory soutěže.
Další informace o soutěži naleznete na stránkách http://domino.nidv.cz/.

nahrávám mapu....

Typ akce: Jiný