7 návyků skutečně efektivních lidí pro ředitele a učitele

Termín konání
08.02.2018 - 09.02.2018
Celý den

Místo konání
Hotel Týnec (Klusáčkova 2, Týnec n.Sázavou)

Odkaz na stránku události:
http://www.franklincovey.cz/rozvojove-programy-a-seminare/7-navyku-pro-pedagogicke-pracovniky/

Příloha:
stáhnout přílohu

Program osobního leadershipu
I když jsou učitelé často velmi výkonní odborníci, dlouhodobého úspěchu mohou dosáhnout pouze tehdy, budou-li schopni efektivně vést sami sebe, zaujmout a ovlivňovat druhé, spolupracovat, pečovat o svou spokojenost, rozvíjet svou chuť se učit a také s radostí učit. Tyto složky jsou základním kamenem osobní, týmové a školní efektivity.

Nová verze uznávaného programu 7 návyků skutečně efektivních lidí spojuje nadčasové principy efektivity s moderními technologiemi a poskytuje praktické nástroje, díky nimž si účastníci nejen osvojí nové znalosti, ale především budou schopni návyky efektivity skutečně každý den používat.

Délka a cena programu
Akreditovaný seminář 7 návyků skutečně efektivních lidí pro pedagogické pracovníky pořádáme jako otevřený kurz, standardní délka semináře je 2+2 dny, 2.část se koná 8.-9.3.2018. Poslední část je věnována leadershipu ve školní praxi a využití 7 návyků v práci se žáky.
Čtyřdenní seminář pro pedagogické pracovníky – 8 800 Kč bez DPH, bez ubytování.

V ceně semináře jsou zahrnuty veškeré materiály pro účastníky a vstupní i výstupní hodnocení 360°.

V případě dotazů kontaktujte Mgr.Ondřeje Bártu, manažera a lektora programů FranklinCovey pro školy, ředitele a učitele v ČR a SR.
tel.739 073 178, ondrej.barta@franklincovey.cz

nahrávám mapu....

Typ akce: Seminář