Michael Fullan na konferenci 20. 4. 2021

Na naši konferenci se už chystá tak významná osobnost, jakou je sám Michael Fullan. Světově uznávaný odborník na teorii změn a jejich implementaci ve vzdělávání a autor mnoha knih. Na konferenci vystoupí jako řečník, ale budeme s ním moci i diskutovat naživo.

Připravte si otázky a přijďte 20. dubna 2021 na online konferenci Úspěch pro každého žáka 2021 – Na vlně změny.

ucimekvalitne.cz

 

Michael Fullan

emeritní profesor Torontské univerzity

„Změna ve skutečnosti není tak těžká, jak si myslíme, když dokážeme lidi zaujmout a nabídnout jim smysluplné zážitky, které je obohatí.“

Bývalý děkan Ontarijského ústavu pedagogických studií (Ontario Institute for Studies in Education) a emeritní profesor Torontské univerzity. Stojí v čele globální iniciativy Nová pedagogika pro hluboké učení (New Pedagogies for Deep Learning – www.npdl.global). Celosvětově je považován za předního odborníka na reformu vzdělávání. Coby konzultant pomáhá zákonodárcům, lokálním představitelům i školám naplnit morální poslání zajistit vzdělání všem dětem. V letech 2003–2013 působil jako poradce premiéra kanadské provincie Ontario Daltona McGuintyho. V prosinci 2012 mu bylo uděleno druhé nejvyšší kanadské státní vyznamenání, Řád Kanady. Je držitelem pěti čestných doktorátů ze světových univerzit.

Michael Fullan je autorem mnoha oceňovaných titulů, které byly přeloženy do řady jazyků. Za knihu Leading in the Culture of Change (Vedení v kultuře změny) dostal v roce 2002 cenu asociace Learning Forward pro nejlepší knihu roku. Ve druhém přepracovaném a aktualizovaném vydání vyšla v lednu 2020. Kniha Professional Capital (Profesní kapitál), kterou napsal spolu s Andym Hargreavesem, získala v roce 2015 cenu Grawemeyer Award.

Více informací o knihách, článcích, videích a podcastech Michaela Fullana najdete na michaefullan.ca a na Twitteru @MichaelFullan1.